Po kick-off'ie

5 listopada 2013 w siedzibie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej odbyło się spotkanie inaugurujące rozpoczęcie projektów LIFE+, przyjętych do współfinansowania w ramach naboru w 2012 . W Kick-off meeting wzięli udział przedstawiciele Komisji Europejskiej, zespołów monitorujących, NFOŚiGW oraz reprezentanci 23 projektów LIFE+ realizowanych przez podmioty z Europy Środkowej.

Celem spotkania było zapoznanie beneficjentów z zasadami wdrażania projektów LIFE+, współpracy z Komisją Europejską oraz rolą zespołów monitorujących w realizacji przedsięwzięć. Szczegółowo omówiono Postanowienia Wspólne (czyli warunki umowy pomiędzy beneficjentami a Komisją Europejską), a także aspekty techniczne i finansowe realizacji przedsięwzięć, zasady raportowania oraz rozpowszechniania informacji na temat projektów.

Jednym z kluczowych elementów spotkania była prezentacja nowych projektów LIFE+, ich celów, działań i oczekiwanych rezultatów.

Nasz projekt reprezentowali członkowie zespołu zarządzającego - Arkadiusz Primus, Joanna Hausner i Łukasz Łapiński.

Wróć

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies. Więcej...