Podsumowanie projektu LIFEcogeneration.pl

Z przyjemnością informujemy, że raport końcowy dotyczący projektu LIFEcogeneration.pl został bez zastrzeżeń zaakceptowany i rozliczony przez Komisję Europejską. W ostatnich dniach otrzymaliśmy list od Jean Claude Merciola, kierownika programu LIFE w Komisji Europejskiej, który potwierdza zakończenie projektu z sukcesem. Komisja Europejska potwierdza, że wszystkie cele projektu zostały osiągnięte i wszystkie działania wykonano w pełnej zgodności ze standardami LIFE. Szczególną uwagę zwrócono na fakt, iż wiele kluczowych wskaźników projektu zostało osiągniętych na poziomie wyższym niż zakładała nasza umowa z KE. Podkreślono szczególne zaangażowanie zespołu LIFEcogeneration.pl w promowanie i rozpowszechnianie wiedzy nt. naszego projektu i technologii LIFEtec.

W imieniu zespołu Investeko SA, pragniemy szczerze podziękować wszystkim osobom, które przyczyniły się do sukcesu tego przedsięwzięcia. Projekt LIFEcogeneration.pl był ważnym etapem rozwoju naszej firmy. Wierzymy, że potencjał, który zbudowaliśmy w tym przedsięwzięciu istotnie przyczynia się do rozwiązania ważnego problemu środowiskowego w Polsce i wielu krajach Wspólnoty.

Poniżej fragment listu Komisji Europejskiej:

 

Wróć

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies. Więcej...