Zaczynamy!

Z olbrzymią przyjemnością ogłaszamy, że 1 lipca 2013 rozpoczęliśmy realizację projektu LIFE COGENERATION.PL. Komisja Europejska oraz NFOŚiGW zatwierdziły finansowanie dla innowacyjnego projektu INVESTEKO S.A. w ramach programu LIFE+.

Projekt LIFE COGENERATION.PL został wyróżniony w ramach komponentu "LIFE+ Polityka i zarządzanie w zakresie środowiska”, znajdując się tym samym w grupie 12 pozytywnie ocenionych wniosków z Polski na blisko 1200 złożonych w całej Unii Europejskiej.

Istotą LIFE COGENERATION.PL jest demonstracja innowacyjnej technologii termicznego unieszkodliwiania odpadów komunalnych oraz osadów ściekowych. Innowacyjność technologii bazuje na wykorzystaniu procesu zgazowania, który w przeciwieństwie do metod klasycznych umożliwia wysokoefektywną produkcję energii elektrycznej i cieplnej w kogeneracji. Poznaj lepiej technologię przyszłości. Poznaj naszą nową stronę www.lifecogeneration.pl.

Wróć

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies. Więcej...