Taktyk Sp. z o.o.

Spółka Taktyk działa od roku 2009 oferując usługi doradcze i konsultingowe w zakresie pozyskiwania środków finansowych na realizację projektów szkoleniowych, badawczych, rozwojowych i komercyjnych. Taktyk Sp. z o.o. zrzesza grupę profesjonalistów z różnych dziedzin, którzy zdobyli swoją wiedzę i doświadczenie dzięki wieloletniej praktyce. Zgromadzony w ten sposób ogromny potencjał ludzki, zapewnia Klientom usługi na najwyższym poziomie. Personel firmy działał w obszarze konkursów i projektów implementowanych w ramach programów FP6, FP7, HORIZON 2020, PO KL, PO IG, ZPORR, LIFE+, ERASMUS+ i innych.

Pracownicy firmy Taktyk posiadają ponad dziesięcioletnie doświadczenie w aplikowaniu o finansowanie projektów, prowadzeniu i rozliczaniu projektów, jak również w ich audytowaniu. Firma Taktyk odpowiedzialna była za monitoring przebiegu ponad 10 projektów, a osoby zatrudnione w firmie w ramach swojego doświadczania zawodowego audytowały ponad 50 projektów.

Firma Taktyk oferuje swoim Klientom prowadzenie i monitorowanie projektów, zarówno w zakresie doradztwa jeśli chodzi o implementację projektów, ich rozliczanie, jak również monitorowanie postępów realizacji, tak aby Klienci mieli pewność, że wszystko przebiega zgodnie z założeniami.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies. Więcej...