Lipiec 2014

Life Cogeneration na Dniu Informacyjnym LIFE

1 lipca w warszawskim Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Fundacji Nowe Horyzonty eksperci i inne zainteresowane osoby w licznym gronie spotkały się na Dniu Informacyjnym LIFE, organizowanym po raz siódmy przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodne. Life Cogeneration miało na spotkaniu swoją prelekcję.

Arkadiusz Primus Prezes Investeko S.A., koordynator projektu był jednym z prelegentów w panelu głównym. Zostaliśmy zaproszeni, aby zaprezentować modelowy projekt realizowany w II komponencie LIFE "Polityka i zarządzanie". Opowiedział o głównych założeniach Life Cogeneration, o tym na jakim etapie jest aktualnie całe przedsięwzięcie oraz o szansach jakie stoją przed projektem. W dyskusję po prezentacji zaangażowało się wiele osób słuchających wystąpienia o Life Cogeneration. Na całej konferencji pojawiło się liczne grono zainteresowanych – około 220 osób. Niemal drugie tyle uczetników śledziło internetową transmisję „na żywo”.

Zdjęcia z Dnia Informacyjnego można obejrzeć w zakładce "Galeria".

Więcej...

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies. Więcej...