Wrzesień 2015

Wyniki sprawozdania śródokresowego LIFEcogeneration.pl

Ostatnie informacje ze sprawozdania śródokresowego LIFEcogeneration.pl- Komisja Europejska zaakceptowała dotychczasowe działania realizowane w projekcie, co oznacza że zadania realizowane są zgodnie z założeniami, a sposób zarządzania projektem sprzyja efektywnej realizacji przedsięwzięcia. Dodatkowo załączamy pismo, jakie otrzymaliśmy bezpośrednio od Komisji Europejskiej. Zdjęcia pisma można obejrzeć w dziale „Galeria

Więcej...

Aktualne Rozporządzenie Ministra Gospodarki

Aktualne Rozporządzenie Ministra Gospodarki, podtrzymuje terminy ustaw dotyczących kryteriów odpadów do składowania. Pełne rozporządzenie znajduje się w zakładce "galeria".

Więcej...

Ekspercka debata dla Województwa Świętokrzyskiego

W kieleckim hotelu Binkowski 15 września odbyła się kolejna ekspercka debata zorganizowana w ramach projektu Life Cogeneration PL. Spotkanie specjalistów od ekologii i gospodarki odpadami oraz samorządowców pobiło rekord frekwencji dotychczasowych debat - pojawiło się na nim ponad pięćdziesiąt osób. Eksperci zapoznali się z prezentacją dotyczącą Life Cogeneration PL.

Więcej...

Artykuł o Life Cogeneration w Forbes Pierwszy Milion

"Forbes Pierwszy Milion" - prestiżowy biznesowy magazyn - opublikował obszerny artykuł o Life Cogeneration PL. Tekst promuje także korzystnie z możliwości uzyskania środków z Unii Europejskiej i Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na proekologiczne inicjatywy biznesowe. Artykuł można przeczytać w dziale "Media o nas".

Więcej...

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies. Więcej...