Lipiec 2016

Projekt "Szachownica"

Ciekawe i przydatne projekty należy promować, dlatego zachęcamy do przyjrzenia się projektowi SZACHOWNICA, współfinansowanego przez program LIFE oraz Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Więcej...

Z ostatniej chwili

Dzisiaj (27/07/2016) spółka Investeko S.A. przyjęła Deklarację Współpracy z Regionalną Dyrekcją Ochrony Środowiska w Katowicach. Istotą współpracy jest udzielanie wzajemnego wsparcia w realizacji projektów współfinansowanych przez Wspólnotę Europejską w ramach Instrumentu Finansowego LIFE+. Jesteśmy przekonani, iż nasza kooperacja zaowocuje licznymi korzyściami dla środowiska.

Więcej...

Kolejna fala badań CATI

Szanowni Państwo, mamy za sobą trzecią falę badań CATI, kompletny raport przedstawimy Państwu już wkrótce, zanim jednak to nastąpi, zachęcamy do zabawy na naszym profilu FB: https://www.facebook.com/lifecogenerationpl/ . Podzielcie się z nami Waszymi typami, jak zmieniła się świadomość społeczna w obszarze gospodarki odpadami komunalnymi i osadami ściekowymi, nowych technologii w tym obszarze, a także postaw społecznych wobec inwestycji w nowe technologie do termicznego przekształcania odpadów.

Więcej...

Wystąpienie Dyrektora Wydziału Ochrony Środowiska w Urzędzie Marszałkowskim województwa Śląskiego na Konferencji Lifecogeneration

W dniu dzisiejszym mamy przyjemność przedstawić i przypomnieć Państwu wystąpienie pana Łukasza Tekelego Dyrektora Wydziału Ochrony Środowiska w Urzędzie Marszałkowskim województwa Śląskiego na Konferencji Lifecogeneration na temat: Gospodarka odpadami energetycznymi w województwie śląskim. Zachęcamy do wysłuchania nagrania.

Więcej...

Wystąpienia prelegentów na konferencji

Szanowni Państwo przypominamy minione wydarzenie jakim była organizowana przez nas 3 miesiące temu konferencja.

Więcej...

Dzień Life artykuł

W czerwcowym numerze miesięcznika Środowisko, mogą między innymi przeczytać państwo o Dniu Life’a organizowanym przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Zachęcamy do lektury.

Więcej...

Piszą o nas

W najnowszym numerze Gospodarki Odpadami znajdą Państwo artykuł: "Innowacyjny projekt odpadowy na Śląsku" prezentujący projekt LifeCogeneration.

Więcej...

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies. Więcej...