Październik 2015

Puls Biznesu z kolejnym wywiadem o Life Cogeneration PL

Wywiad z Arkadiuszem Primusem, prezesem Investeko SA, firmy koordynującej projekt Life Cogeneration PL, ukazał się po raz kolejny w "Pulsie Biznesu" najważniejszym polskim dzienniku biznesowym. Rozmowa dotyczyła głównie sytuacji samorządów w kontekście zbliżającego się zakazu składowania odpadów posiadających właściwości paliwowe. Publikację można przeczytać w dziale "Media o nas".

Więcej...

Targi ROMEXPO 14-17 października, Bukareszt, Rumunia

W dniach 14-17 października 2015r. zespół projektowy LifeCogeneration z INVESTEKO, zaprezentował nowoczesną technologię wykorzystania odpadów, na międzynarodowych targach Romexpo (www.romexpo.ro) w Bukareszcie w Rumunii. W trakcie 4 dniowych targów prezentowano różne technologie wykorzystujące głównie alternatywne źródła energii, takie jak wykorzystanie energii słonecznej, geotermalnej i wiatru. Jednakże jedynie nasza propozycja była nastawiona na rozwiązanie jeszcze jednego ważnego problemu- wykorzystania potencjału kalorycznego odpadów oraz ograniczenie ich składowania na składowiskach.

Więcej...

Kontrola Projektu LifeCogeneration

W dniu 8 października odbyła się kontrola projektu LifeCogeneration. W trakcie wizyty osoby kontrolującej, pana Dariusza Kobusa, analizowano w siedzibie firmy INVESTEKO postępy z realizacji przedsięwzięcia, pracę zespołu projektowego, osiągnięte cele oraz zadania które czekają nas w niedalekiej przyszłości. Ponadto kontrola objęła miejsce inwestycji w Świętochłowicach. Miło jest nam podzielić się informacją, że wstępna ocena ze strony kontroli jest pozytywna, co oznacza że projekt jest realizowany zgodnie z założeniami i wytycznymi. Obecnie czekamy na oficjalne pismo z kontroli. Zdjęcia z kontroli można znaleźć w galerii.

Więcej...

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies. Więcej...