Wrzesień 2013

Zaczynamy!

Z olbrzymią przyjemnością ogłaszamy, że 1 lipca 2013 rozpoczęliśmy realizację projektu LIFE COGENERATION.PL. Komisja Europejska oraz NFOŚiGW zatwierdziły finansowanie dla innowacyjnego projektu INVESTEKO S.A. w ramach programu LIFE+.

Projekt LIFE COGENERATION.PL został wyróżniony w ramach komponentu "LIFE+ Polityka i zarządzanie w zakresie środowiska”, znajdując się tym samym w grupie 12 pozytywnie ocenionych wniosków z Polski na blisko 1200 złożonych w całej Unii Europejskiej.

Istotą LIFE COGENERATION.PL jest demonstracja innowacyjnej technologii termicznego unieszkodliwiania odpadów komunalnych oraz osadów ściekowych. Innowacyjność technologii bazuje na wykorzystaniu procesu zgazowania, który w przeciwieństwie do metod klasycznych umożliwia wysokoefektywną produkcję energii elektrycznej i cieplnej w kogeneracji. Poznaj lepiej technologię przyszłości. Poznaj naszą nową stronę www.lifecogeneration.pl.

Więcej...

Zapraszamy na Poleko

Od 7 do 10 października projekt LIFE COGENERATION.PL zaprezentowany zostanie na targach POLEKO w Pozaniu.

Promocję projektu i technologii LIFE COGENERATION.PL rozpoczynamy od najbardziej prestiżowej imprezy branżowej w kraju. POLEKO to najważniejsze targi poświęcone odnawialnym źródłom energii, ekologii, ochronie środowiska i gospodarce komunalnej. Na POLEKO raz do roku spotyka się prawie 20.000 profesjonalistów aktywnie poszukujących nowych rozwiązań. Tam nie może nas zabraknąć.

Do zobaczenia w Pawilonie 5, Sektor B, Stanowisko 36.

Więcej...

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies. Więcej...