Kwiecień 2016

Dzień Informacyjny LIFE 2016

26 kwietnia 2016 r. w Warszawie, po raz dziewiąty, odbył się Dzień Informacyjny LIFE organizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW), w którym firma INVESTEKO S.A. wzięła czynny udział.

NFOŚiGW przypomina, że program LIFE to instrument finansowy Unii Europejskiej poświęcony wyłącznie współfinansowaniu projektów z dziedziny ochrony środowiska i klimatu. Dzień Informacyjny LIFE był okazją do wymiany doświadczeń dotychczasowych beneficjentów z przyszłymi, a także zaprezentowania działań realizowanych w ramach projektów szerokiemu gronu potencjalnych wnioskodawców.

Więcej...

Dzień Informacyjny Life 2016

Uprzejmie informujemy, że w dniu 26 kwietnia 2016 roku w Warszawie, w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym Fundacji Nowe Horyzonty, ul. Bobrowiecka 9 odbędzie się po raz kolejny Dzień Informacyjny LIFE organizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Więcej...

Materiały Pokonferencyjne

Szanowni Państwo

Jeszcze raz dziękując za uczestnictwo w Konferencji LifeCogeneration pt. „Energia z odpadów jako ekologiczna wizja przyszłości”, która odbyła się 31 marca 2016 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, zachęcamy do zapoznania się z materiałami pokonferencyjnymi, które znajdą państwa na naszej stronie w dziale Do pobrania.

Więcej...

Konferencja pt. „Energia z odpadów jako ekologiczna wizja przyszłości?”

Szanowni Państwo

31 marca 2016 roku odbyła się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach Konferencja pt. „Energia z odpadów jako ekologiczna wizja przyszłości?”, wzięło w niej udział 150 uczestników, w tym m.in. przedstawiciele następujących organizacji:

  • Prezydent Miasta Świetochłowice
  • Wiceprezydent Miasta Katowice
  • Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego...

Więcej...

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies. Więcej...