Kwiecień 2015

Wywiad w Teraz-Srodowisko.pl

Portal Teraz-Srodowisko.pl przeprowadził wywiad z Arkadiuszem Primusem, prezesem Investeko SA, firmy koordynującej Life Cogeneration.PL. Rozmowa dotyczy m. in. wyróżników projektu, tego dla kogo ma być przeznaczona instalacja i jak będzie ona działać. Całość można przeczytać tutaj:

http://www.teraz-srodowisko.pl/aktualnosci/Rozwiazemy-rynkowo-srodowiskowy-problem-gospodarki-odpadami-778.html

Więcej...

Life Cogeneration na tegorocznym Dniu Informacyjnym Life

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej 14 kwietnia zorganizował VIII Dzień Informacyjnym Life. Na konferencji prasowej jaka odbyła się z okazji tego wydarzenia jednym z trzech występujących ekspertów był Arkadiusz Primus, prezes Investeko SA, firmy koordynującej Life Cogeneration.PL.

Więcej...

Debata dla ekspertów z Dolnego Śląska

W wałbrzyskim hotelu Qubus 31 marca odbyła się kolejna z wojewódzkich eksperckich debat dotyczących gospodarki odpadami i projektu Life Cogeneration

Tym razem bardzo dopisała frekwencja - na spotkaniu pojawiło się ponad 30 specjalistów głównie z Dolnego Śląska. Organizatorzy otrzymali bardzo pozytywne zwrotne opinie od uczestników. Zdjęcia z debaty można obejrzeć w dziale Galeria.

Więcej...

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies. Więcej...