Sierpień 2014

Materiały z Dnia Informacyjnego Life

Na stronie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej pojawiły się materiały z Dnia Informacyjnego Life. Można je obejrzeć tutaj: http://www.nfosigw.gov.pl/srodki-zagraniczne/instrument-finansowy-life/aktualnosci/art,174,siodmy-dzien-informacyjny-life-materialy-i-wideo.html

W czasie Dnia jedną z głównych prelekcji było wystąpienie o Life Cogeneration jakie poprowadził Arkadiusz Primus, prezes Investeko S.A. Ta firma jest głównym koordynatorem projektu. Wystąpienie prezesa można zobaczyć na drugim z filmów z Dnia Informacyjnego.

Więcej...

O Life Cogeneration w Pulsie Biznesu

W najważniejszym polski dzienniku biznesowym ukazał się obszerny wywiad, w którym dużo miejsca poświęcono Life Cogeneration.

Rozmówcą dziennikarza był Arkadiusz Primus, prezes Investeko S.A, która to firma jest koordynatorem projektu. Wywiad można przeczytać tutaj: http://issuu.com/a.bodziak/docs/puls_biznesu_wywiad?e=11400873%2F8801554.

Więcej...

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies. Więcej...