Listopad 2014

Oświadczenie w sprawie artykułu w Przeglądzie Świętochłowickim

Firma Investeko SA - główny koordynator projektu Life Cogeneration PL - złożyła oświadczenie w sprawie artykułu jaki ukazał się w listopadzie na łamach Przeglądu Świętochłowickiego i na www.swietochlowicki.pl.

Można je pobrać tutaj: OŚWIADCZENIE_PRZEGLĄD ŚWIĘTOCHŁOWICKI

Więcej...

Kick off meeting w NFOŚiGW - wystartowało 11 nowych polskich projektów LIFE+

W Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej 29 października odbyło się spotkanie inaugurujące rozpoczęcie 11 projektów, które uzyskały dofinansowanie w programie LIFE+ z naboru wniosków w 2013 r.

Na spotkaniu obecni byli przedstawiciele Komisji Europejskiej, zespołu monitorującego ASTRALE oraz beneficjenci realizujący projekty w Polsce. W czasie tego "Kick off meeting" nowi beneficjenci zapoznali się z zasadami realizacji projektów LIFE+, a w szczególności współpracy z Komisją Europejską oraz zespołem monitorującym. Uczestnicy bardzo owocnie skorzystali z okazji do wymiany informacji oraz zainicjowania współpracy pomiędzy Beneficjentami LIFE+.

Zdjęcia i prezentacje ze spotkania można obejrzeć tutaj: http://www.nfosigw.gov.pl/srodki-zagraniczne/instrument-finansowy-life/aktualnosci/art,185,life-13-kick-off-meeting-za-nami.html.

Więcej...

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies. Więcej...