Śledź nowości dotyczące projektu.

Zielone Strony Gazety Wyborczej- Artykuł o firmie Investeko i realizowanym projekcie LIFECOGENERATION

Drodzy Państwo poniżej prezentujemy ostatni artykuł dotyczący projektu Lifecogeneration w dodatku Zielone Strony w Gazecie Wyborczej. Zapraszamy do lektury.

Więcej...

Dzień Informacyjny LIFE 2016

26 kwietnia 2016 r. w Warszawie, po raz dziewiąty, odbył się Dzień Informacyjny LIFE organizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW), w którym firma INVESTEKO S.A. wzięła czynny udział.

NFOŚiGW przypomina, że program LIFE to instrument finansowy Unii Europejskiej poświęcony wyłącznie współfinansowaniu projektów z dziedziny ochrony środowiska i klimatu. Dzień Informacyjny LIFE był okazją do wymiany doświadczeń dotychczasowych beneficjentów z przyszłymi, a także zaprezentowania działań realizowanych w ramach projektów szerokiemu gronu potencjalnych wnioskodawców.

Więcej...

Dzień Informacyjny Life 2016

Uprzejmie informujemy, że w dniu 26 kwietnia 2016 roku w Warszawie, w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym Fundacji Nowe Horyzonty, ul. Bobrowiecka 9 odbędzie się po raz kolejny Dzień Informacyjny LIFE organizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Więcej...

Materiały Pokonferencyjne

Szanowni Państwo

Jeszcze raz dziękując za uczestnictwo w Konferencji LifeCogeneration pt. „Energia z odpadów jako ekologiczna wizja przyszłości”, która odbyła się 31 marca 2016 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, zachęcamy do zapoznania się z materiałami pokonferencyjnymi, które znajdą państwa na naszej stronie w dziale Do pobrania.

Więcej...

Konferencja pt. „Energia z odpadów jako ekologiczna wizja przyszłości?”

Szanowni Państwo

31 marca 2016 roku odbyła się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach Konferencja pt. „Energia z odpadów jako ekologiczna wizja przyszłości?”, wzięło w niej udział 150 uczestników, w tym m.in. przedstawiciele następujących organizacji:

 • Prezydent Miasta Świetochłowice
 • Wiceprezydent Miasta Katowice
 • Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego...

Więcej...

Konferencja projektu LIFEcogeneration.pl pt.: „Energia z odpadów jako ekologiczna wizja przyszłości?”

Szanowni Państwo

W imieniu Arkadiusza Primusa, prezesa zarządu INVESTEKO S.A., pragniemy poinformować, iż w czwartek 31 Marca 2016 r. spółka Investeko organizuje konferencję w ramach projektu LIFEcogeneration.pl pod tytułem:

„Energia z odpadów jako ekologiczna wizja przyszłości?”

Więcej...

7 marca 2016- debata w Hotelu Qubus w Zielonej Górze

7 marca 2015 r. odbyła się 11 debata w hotelu Qubus w Zielonej Górze w województwie Lubuskim. W dyskusji wzięło udział 38 gości. Wśród uczestników debaty znaleźli się przedstawiciele samorządów, centrów gospodarki odpadami, przedsiębiorstw gospodarki komunalnej, przedstawiciele sektora energetycznego, firmy zajmujące się gospodarką odpadami oraz przedstawiciele środowisk naukowych z województwa lubuskiego. Na debacie zjawili się m.in. przedstawiciele:

 • ZUO Gorzów Wielkopolski;
 • WIOŚ Zielona Góra;
 • WIOŚ Gorzów Wielkopolski;
 • CEO Sp. z o.o.;
 • UM Gorzów Wielkopolski;
 • Urząd Marszałkowski woj. Lubuskiego;
 • Urząd Miasta Zielona Góra;
 • KPWK Sp. z o.o.;
 • Urząd Gminy Gubin;
 • Gazeta Wyborcza;
 • Inni.

Zdjęcia z wydarzenia mogą znaleźć państwo w zakładce Galeria.

Więcej...

Badania CATI dla projektu LIFEcogeneration- odpowiedzi na następne pytania

Zapraszamy do zapoznania się z kolejnymi danymi z badań CATI.

Na dzisiaj następujące pytanie i odpowiedzi respondentów: „Czy słyszał(a) Pan(i) wcześniej o innych niż składowanie metodach utylizacji odpadów”. Wyniki znajdą państwo w zakładce galeria.

Więcej...

21 grudzień 2015 – debata w centrum Molo w Smardzewicach

21 grudnia 2015 r. odbyła się już 10 debata w centrum Molo w Smardzewicach w województwie Łódzkim. W dyskusji wzięło udział 20 gości. Wśród uczestników debaty znaleźli się przedstawiciele samorządów, centrów gospodarki odpadami, przedsiębiorstw gospodarki komunalnej, przedstawiciele sektora energetycznego, firmy zajmujące się gospodarką odpadami oraz przedstawiciele środowisk naukowych z województwa łódzkiego.

Więcej...

Badania CATI dla projektu LIFEcogeneration - odpowiedzi na następne pytania

Zapraszamy do zapoznaniania się z kolejnymi danymi z badań CATI Na dzisiaj następujące pytanie i odpowiedzi respondentów: „Czy uważa Pan(i), że składowanie odpadów na składowiskach jako forma ich zagospodarowania to?”

Odpowiedzi na pytanie w formie wykresów mogą Państwo znaleźć w zakładce galeria.

Więcej...

Artykuł: „Polska zapłaci kary za składowanie odpadów?”

Arkadiusz Primus, prezes Investeko SA firmy koordynującej Life Cogeneration, przestrzega przed problemem jaki czeka Polskę od początku 2016 roku. Poczytajcie w obszernym tekście jaki opublikował magazyn Nowy Przemysł o tym jakie kary grożą za nie dostosowanie się do zakazu składowania odpadów wysokokalorycznych.

Tekst znajdą Państwo pod adresem: http://energetyka.wnp.pl/polska-zaplaci-kary-za-skladowanie-odpadow,261270_1_0_0.html

Więcej...

Debata w Nowym Sączu

17 listopada 2015 r. odbyła się debata w hotelu Beskid w Nowym Sączu. W dyskusji wzięło udział 28 gości. Wśród uczestników debaty znaleźli się przedstawiciele samorządów, centrów gospodarki odpadami, przedsiębiorstw gospodarki komunalnej, przedstawiciele sektora energetycznego, firmy zajmujące się gospodarką odpadami oraz przedstawiciele środowisk naukowych z województwa małopolskiego

Więcej...

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies. Więcej...