Śledź nowości dotyczące projektu.

Wizyta kontrolna projektu LifeCogeneration

W ubiegłym tygodniu Dr Dariusz Kobus, ekspert Zewnętrznego Zespołu Monitorującego LIFE spotkał się z pracownikami projektu Life Cogeneration w nowej siedzibie Investeko w Świętochłowicach.

Więcej...

POLEKO 2016

11-14 października- zespół LifeCigeneration na targach Poleko 2016.

Więcej...

Debata w województwie Mazowieckim

31 sierpnia 2016 r. odbyła się kolejna debata w hotelu Lord w Warszawie w województwie Mazowieckim.

Więcej...

Projekt "Szachownica"

Ciekawe i przydatne projekty należy promować, dlatego zachęcamy do przyjrzenia się projektowi SZACHOWNICA, współfinansowanego przez program LIFE oraz Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Więcej...

Z ostatniej chwili

Dzisiaj (27/07/2016) spółka Investeko S.A. przyjęła Deklarację Współpracy z Regionalną Dyrekcją Ochrony Środowiska w Katowicach. Istotą współpracy jest udzielanie wzajemnego wsparcia w realizacji projektów współfinansowanych przez Wspólnotę Europejską w ramach Instrumentu Finansowego LIFE+. Jesteśmy przekonani, iż nasza kooperacja zaowocuje licznymi korzyściami dla środowiska.

Więcej...

Kolejna fala badań CATI

Szanowni Państwo, mamy za sobą trzecią falę badań CATI, kompletny raport przedstawimy Państwu już wkrótce, zanim jednak to nastąpi, zachęcamy do zabawy na naszym profilu FB: https://www.facebook.com/lifecogenerationpl/ . Podzielcie się z nami Waszymi typami, jak zmieniła się świadomość społeczna w obszarze gospodarki odpadami komunalnymi i osadami ściekowymi, nowych technologii w tym obszarze, a także postaw społecznych wobec inwestycji w nowe technologie do termicznego przekształcania odpadów.

Więcej...

Wystąpienie Dyrektora Wydziału Ochrony Środowiska w Urzędzie Marszałkowskim województwa Śląskiego na Konferencji Lifecogeneration

W dniu dzisiejszym mamy przyjemność przedstawić i przypomnieć Państwu wystąpienie pana Łukasza Tekelego Dyrektora Wydziału Ochrony Środowiska w Urzędzie Marszałkowskim województwa Śląskiego na Konferencji Lifecogeneration na temat: Gospodarka odpadami energetycznymi w województwie śląskim. Zachęcamy do wysłuchania nagrania.

Więcej...

Wystąpienia prelegentów na konferencji

Szanowni Państwo przypominamy minione wydarzenie jakim była organizowana przez nas 3 miesiące temu konferencja.

Więcej...

Dzień Life artykuł

W czerwcowym numerze miesięcznika Środowisko, mogą między innymi przeczytać państwo o Dniu Life’a organizowanym przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Zachęcamy do lektury.

Więcej...

Piszą o nas

W najnowszym numerze Gospodarki Odpadami znajdą Państwo artykuł: "Innowacyjny projekt odpadowy na Śląsku" prezentujący projekt LifeCogeneration.

Więcej...

Relacja z debaty specjalistów

Szanowni Państwo, wspominając organizowaną przez nas marcową konferencję, zapraszamy do obejrzenia debaty eksperckiej.
https://www.youtube.com/watch?v=kkFiCNL72Aw

Więcej...

Debata w województwie Kujawsko Pomorskim

20 maja 2016 r. odbyła się 16 debata w hotelu Mercure w Toruniu w województwie Kujawsko Pomorskim. W dyskusji wzięło udział 23 gości. Wśród uczestników debaty znaleźli się przedstawiciele samorządów, centrów gospodarki odpadami, przedsiębiorstw gospodarki komunalnej, przedstawiciele sektora energetycznego, firmy zajmujące się gospodarką odpadami oraz przedstawiciele środowisk naukowych z województwa kujawsko pomorskiego. Na debacie zjawili się m.in. przedstawiciele:
• WIOŚ w Bydgoszczy Delegatura we Włocławku;
• WIOŚ Delegatura Toruń;
• PK w Tucholi Sp. z o.o.;
• MPO Sp. z o.o.;
• MPWiK Brodnica;
• Remondis Bydgoszcz;
• MWiO Sp. z o.o.;
• Eko Wisła Sp. z o.o. ;
• Toruńskie Wodociągi Sp. z o.o.;
• PGK Saniko Włocławek;
• RZUOK “RYPIN” Sp. z o.o.;
• UM Toruń;
• Inni.

Więcej...

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies. Więcej...