Śledź nowości dotyczące projektu.

Wystąpienia prelegentów na konferencji

Szanowni Państwo przypominamy minione wydarzenie jakim była organizowana przez nas 3 miesiące temu konferencja.

Więcej...

Dzień Life artykuł

W czerwcowym numerze miesięcznika Środowisko, mogą między innymi przeczytać państwo o Dniu Life’a organizowanym przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Zachęcamy do lektury.

Więcej...

Piszą o nas

W najnowszym numerze Gospodarki Odpadami znajdą Państwo artykuł: "Innowacyjny projekt odpadowy na Śląsku" prezentujący projekt LifeCogeneration.

Więcej...

Relacja z debaty specjalistów

Szanowni Państwo, wspominając organizowaną przez nas marcową konferencję, zapraszamy do obejrzenia debaty eksperckiej.
https://www.youtube.com/watch?v=kkFiCNL72Aw

Więcej...

Debata w województwie Kujawsko Pomorskim

20 maja 2016 r. odbyła się 16 debata w hotelu Mercure w Toruniu w województwie Kujawsko Pomorskim. W dyskusji wzięło udział 23 gości. Wśród uczestników debaty znaleźli się przedstawiciele samorządów, centrów gospodarki odpadami, przedsiębiorstw gospodarki komunalnej, przedstawiciele sektora energetycznego, firmy zajmujące się gospodarką odpadami oraz przedstawiciele środowisk naukowych z województwa kujawsko pomorskiego. Na debacie zjawili się m.in. przedstawiciele:
• WIOŚ w Bydgoszczy Delegatura we Włocławku;
• WIOŚ Delegatura Toruń;
• PK w Tucholi Sp. z o.o.;
• MPO Sp. z o.o.;
• MPWiK Brodnica;
• Remondis Bydgoszcz;
• MWiO Sp. z o.o.;
• Eko Wisła Sp. z o.o. ;
• Toruńskie Wodociągi Sp. z o.o.;
• PGK Saniko Włocławek;
• RZUOK “RYPIN” Sp. z o.o.;
• UM Toruń;
• Inni.

Więcej...

Przeprowadzka do nowej siedziby

W ubiegłym tygodniu miała miejsce przeprowadzka do nowego Centrum Badawczo-Rozwojowego w Świętochłowicach. Miło nam zaprezentować kilka zdjęć z inauguracji przenosin.

Więcej...

Zielone Strony Gazety Wyborczej- Artykuł o firmie Investeko i realizowanym projekcie LIFECOGENERATION

Drodzy Państwo poniżej prezentujemy ostatni artykuł dotyczący projektu Lifecogeneration w dodatku Zielone Strony w Gazecie Wyborczej. Zapraszamy do lektury.

Więcej...

Dzień Informacyjny LIFE 2016

26 kwietnia 2016 r. w Warszawie, po raz dziewiąty, odbył się Dzień Informacyjny LIFE organizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW), w którym firma INVESTEKO S.A. wzięła czynny udział.

NFOŚiGW przypomina, że program LIFE to instrument finansowy Unii Europejskiej poświęcony wyłącznie współfinansowaniu projektów z dziedziny ochrony środowiska i klimatu. Dzień Informacyjny LIFE był okazją do wymiany doświadczeń dotychczasowych beneficjentów z przyszłymi, a także zaprezentowania działań realizowanych w ramach projektów szerokiemu gronu potencjalnych wnioskodawców.

Więcej...

Dzień Informacyjny Life 2016

Uprzejmie informujemy, że w dniu 26 kwietnia 2016 roku w Warszawie, w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym Fundacji Nowe Horyzonty, ul. Bobrowiecka 9 odbędzie się po raz kolejny Dzień Informacyjny LIFE organizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Więcej...

Materiały Pokonferencyjne

Szanowni Państwo

Jeszcze raz dziękując za uczestnictwo w Konferencji LifeCogeneration pt. „Energia z odpadów jako ekologiczna wizja przyszłości”, która odbyła się 31 marca 2016 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, zachęcamy do zapoznania się z materiałami pokonferencyjnymi, które znajdą państwa na naszej stronie w dziale Do pobrania.

Więcej...

Konferencja pt. „Energia z odpadów jako ekologiczna wizja przyszłości?”

Szanowni Państwo

31 marca 2016 roku odbyła się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach Konferencja pt. „Energia z odpadów jako ekologiczna wizja przyszłości?”, wzięło w niej udział 150 uczestników, w tym m.in. przedstawiciele następujących organizacji:

  • Prezydent Miasta Świetochłowice
  • Wiceprezydent Miasta Katowice
  • Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego...

Więcej...

Konferencja projektu LIFEcogeneration.pl pt.: „Energia z odpadów jako ekologiczna wizja przyszłości?”

Szanowni Państwo

W imieniu Arkadiusza Primusa, prezesa zarządu INVESTEKO S.A., pragniemy poinformować, iż w czwartek 31 Marca 2016 r. spółka Investeko organizuje konferencję w ramach projektu LIFEcogeneration.pl pod tytułem:

„Energia z odpadów jako ekologiczna wizja przyszłości?”

Więcej...

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies. Więcej...